Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes w210 servo i lazni kvarovi
Pozdrav, imam mercedesa e290td (1996) vec 4 god otkako sam ga uzeo od starog ga vozim i nije bilo nikakvih popravaka osim redovnog servisiranja i odrzavanja, medjutim zadnjih mjesec pocela mu se kvarit elektronika tj. govori mi lampe defekt iako sve pozicije rade, akumulator ladung a akumulator nov nedavno mjenjan radi savrseno i servo se prvo poceo gasit povremeno da bi se nakon dan dva skroz ugasio, kad sam otvorio haubu sve tekucine su dobre al je remen bio poderan pa sam ga izbacio. Sad neznam smijem li vozit auto bar do automehanicara bez remena, je li iko imao slican problem?
Одговори
(01-20-2019, 05:16 PM)Kanki Пише: Pozdrav, imam mercedesa e290td (1996) vec 4 god otkako sam ga uzeo od starog ga vozim i nije bilo nikakvih popravaka osim redovnog servisiranja i odrzavanja, medjutim zadnjih mjesec pocela mu se kvarit elektronika tj. govori mi lampe defekt iako sve pozicije rade, akumulator ladung a akumulator nov nedavno mjenjan radi savrseno i servo se prvo poceo gasit povremeno da bi se nakon dan dva skroz ugasio, kad sam otvorio haubu sve tekucine su dobre al je remen bio poderan pa sam ga izbacio. Sad neznam smijem li vozit auto bar do automehanicara bez remena, je li iko imao slican problem?

Kais pogoni i vodenu pumpu
Tako ako ti mehanicar nije blizu. Bolje slepovanje

www.asristic.rs
Одговори
Ako je situacija da moraš da voziš a nemaš drugi remen/kajiš možeš najlonku(žensku čarapu) da upotrebiš- umesto remena je namotaj i možeš sigurno nekoliko kilometara da pređeš. Ako je menjač automatik onda zaboravi ovu opciju.
A da se predstaviš je kućni red ovde na forumu.
Одговори
Druze prestavi se ipak je takav red
Одговори
(01-21-2019, 12:43 PM)gile-gaga Пише: Druze prestavi se ipak je takav red

Nisam mislio da je obavezno al normalno ispostvacu red, hvala svima na pomoci
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)