Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spameri na forumu
Tu je, sad se vidi Smile
Ne čačkaj mečku Smile
Одговори
[amquote]
(05-16-2017, 09:22 AM)lomitelj Пише:
(05-16-2017, 09:09 AM)Luxor Пише: @lomitelj

Jel' samo ja ne vidim tvoj avatar ili niko ne vidi? Sve da te pitam, pa zaboravim...

Pazi stvarno. Ne vidim ni ja moj avatar Big Grin. Sa' ću da probam da rešim.

Ne znam zbog čega je bio nestao. Ali je sad tu.
[/amquote]

Ma išla Meca da se provoza šta ste se uplašiliBig GrinBig GrinBig Grin
Одговори
Ajd' da i ja budem spamer...

@lomitelj

Sada je avatar tu. Ali u 99% slucajeva ti ja preko telefona ne vidim avatar. Pa sam mislio da m sam jedini. Cak sam i zaboravio kako ti izgleda W210 i sad videh da imas lorensier felne...

Mozda je to do chroma, jer nemam TT vec preko browsera pratim sve forume. I zato sam negde spominjao da pod "must" bude licni avatar (ko ima vozilo), model mercedesa, odakle si i manje vise, koliko god imamo. Ne kao opcija (kao sada), vec obaveza. Ne pamti svako za svakog koji auto ima i koji motor i odakle je. U prepisci i pitanjima. Ja licno, sa foruma ne znam nikog... I ne mogu tfenutno da se setim ko vozi koji model i koji motor i odakle je. Recimo, meni je licno pomogao Ristic, i znam da je iz JA...
''Interesuje me sta bi moglo da me zainteresuje da izgubim interesovanje za svu ovu nezainteresovanost''
Одговори
Felne su Carlsson. Wink
W210 E200 Kompressor, Elegance, 2001. godište
[Слика: 815454_5.png]

W169 A170, Elegance, 2007. godište
[Слика: 835535_5.png]
Одговори
Nije reseno pitanje spamera!?
''Interesuje me sta bi moglo da me zainteresuje da izgubim interesovanje za svu ovu nezainteresovanost''
Одговори
Isto sam hteo da pitam..

Послато са Coolpad E501_EU уз помоћ Тапатока
Sve hvali,Mercedes vozi...
Одговори
Izgleda ne mogu teme da postavljaju ali zato ovi koji nisu zabelezeni kao spam i dalje mogu da pisu u postojecim temama. Strpljenja malo, resice to nasi modovi i admini.
Одговори
Banujemo i tih par komada sto je ostalo kada primetimo, zasad nece novi doci Big Grin
Sve dok misliš da imaš situaciju pod kontrolom, ne voziš dovoljno brzo...
Одговори
Opet smo meta.
Predlažem da se uvede 5 ili 10 dana period od registracije na foruumu do mogućnosti prvog posta.
Одговори
(07-26-2019, 03:59 PM)Branko Пише: Opet smo meta.
Predlažem da se uvede 5 ili 10 dana period od registracije na foruumu do mogućnosti prvog posta.

Bar ima nekog

Sent from my iPhone using Tapatalk
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)