Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W124 320CE - Mjesa gorivo sa uljem
Sad vec polako kapiram sta je,kad se odsrafi vidi se da radi na temperaturu da zatvara i otvara nesto mada nije mi bilo jasno sta jel u tim cevcicama koliko sam ja primetio nema pritisak,jedan prikljucak mi je polomljen pa sam ga zalepio mada ne drzi dugo vec par puta sam ga lepio i moracu drugi da nabavim
Одговори
(11-14-2016, 01:54 PM)gile-gaga Пише: Sad vec polako kapiram sta je,kad se odsrafi vidi se da radi na temperaturu da zatvara i otvara nesto mada nije mi bilo jasno sta jel u tim cevcicama koliko sam ja primetio nema pritisak,jedan prikljucak mi je polomljen pa sam ga zalepio mada ne drzi dugo vec par puta sam ga lepio i moracu drugi da nabavim
Senzor temperature i da nije ispravan imao bi vecu potrosnju goriva ali nikada ti se nebi punio karter sa uljem sa benzinom. Tebi neka (ili vise) brizgaljki bukvalno LIJE gorivo u motor kao sa cesme nemoj se igrati upropasrices motor skroz jer nece imati podmazivanje od ulja rastvorenog od benzina.....u najgorem slucaju moze doci do explozije i pozara jer pored rezervoara benzina pozadi sada imas i jedan manji rezervoar benzin/ulje u karteru koji moze da se zapalo usled rada motora benzinu jako malo treba....proveri sto hitnije brizgaljke pa onda isituj termostate i ostalo....u najboljem slucaju zameni brizgaljke sa novim vreme im jeposle 20 i kusur godina rada kako god
Одговори
Opet ja nakon 2 godine Big Grin
Nakon pauziranja, promjene poslova, odlaska u SLoveniju, vracanja iz SLovenije, posvetio sam se ponovo mercu. Kupio nove gume, akumulator, amortizere, uradio kocnice, lezajeve, tako te stvari, a ispod desnog blatobrana poceo propadati. I to sam odradio, mjenjac sredio (stavio janjecu kozu), jedno vece sad nosim volan da mi uradi kozu i sredi drvo, ali glavno nisam rjesio... Dizne...
Nasao sam na internetu set 6 dizni dodje oko 120KM, pa mi to nesto sumnjivo. Zna li neko koliko se otprilike krecu kod nas, da li ih ima u nabavci ili da narucujem preko e-baya? Pozdrav
Одговори
Probaj naci polovne jel su original dok nove original neznam gde mozes naci i cena je garant veca
Одговори
Posto nisam uspio da otvorim novu temu,htio bih da pitam moze li mercedes w203 c200 cdi da mijesa naftu i ulje i kako provjeriti to?
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)