Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zvucnici...
[amquote][/amquote]
hvala ti u svakom slucaju. Da li mozda znas koje da trazim po oznakma,jer su elipsasti.
Одговори
Probaj da trazis Magnat Car Fit 915 ,ne znam bas cenu za par ali su jako dobri.
Одговори
I ja moram da menjam prednje zvucnike.Znaci magnat je dobar.
"U malim radionicama ambiciozna je sirotinja slagala automobile,da bi posle jurila po uskim i kvrgavim cestama,loveći brže i jače od sebe".
Одговори
[amquote]
(10-31-2015, 08:57 PM)pikzag Пише: Probaj da trazis Magnat Car Fit 915 ,ne znam bas cenu za par ali su jako dobri.
zaboravih da pitam znaci,recimo ove zvucnike tera fabricki radiokasetofon,netreba pojacalo?[/amquote]
Одговори
Ja imam u autu Becker Pro radio cd i bez pojacala tera dva velika Magnat zvucnika od 20 cm precnika bez problema,odlican bass, odlican zvuk,nema potrebe za pojacalom.Svaki Mercedesov radio ili radio cd daje odlican zvuk.Nadogradnja je uvek moguca u vidu pojacala ali zaista nema potrebe za normalan pristojan i cist zvuk.
Baki Mercedes , Magnat je moja preporuka i govorim iz licnog iskustva,ima mnogo jos odlicnih zvucnika ali ovaj imam i prezadovoljan sam.
Одговори
[amquote] iskreno svidja mi se, bitno je da nemam potrebu za pojacalom. A i cena je prisupacna, s'obzirom da mi trebaju dva para, samo jos dubinu da proverim na prednjim zvucnicima[/amquote]
Одговори
Rekoh ti da su extra,proveri,nadam se da pasuju.
Одговори
.... da li ime neki update u vezi zvucnika za 124?

Svaki savet je dobro dosao: 
koji, kako, sta....
Hvala unapred
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)