Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zvucnici...
koje zvucnike mogu staviti umesto fabrickih, jer su isti na neki nacin dotrajali, u mercedes w126?
Da li je neko menjao, da li neko ima iskustva u tome i preporuku?
ima dva napred na ins.tabli i dva nazad
Одговори
Imam ja dva komada koji su meni bili na 124 naprad,seceni su tako da pasu u rupe,fabricki su od Bmw-a .Inace su ispravni 100% i posto ne mora sve da se kupi,mogu ti ih pokloniti a ti meni ako imas neke cepove za alu felne da das ili znas ko ima za dz ali nisi u obavezi.Malo kolegijalnosti da ispoljimo na sajtu.Sto se tice predloga fabricki su nezamenljivi jer su projektovani da daju najbolji zvuk sto je moguce....Citava je to nauka kolega Smile Pozdrav
Одговори
Svaka cast za gest.
Одговори
Pa realno Miljane,mozemo malo i da se pomazemo koliko smo u mogucnosti,to bi trebalo biti osnova ovog sajta ,da se medjusobno pomazemo Wink
Одговори
[amquote]Respect!!! Undecided[/amquote]
Одговори
Tnx AMG !!!
Одговори
[amquote]
(10-30-2015, 07:55 PM)pikzag Пише: Pa realno Miljane,mozemo malo i da se pomazemo koliko smo u mogucnosti,to bi trebalo biti osnova ovog sajta ,da se medjusobno pomazemo Wink
[/amquote]

A vala,svaka ti dala Big Grin
"U malim radionicama ambiciozna je sirotinja slagala automobile,da bi posle jurila po uskim i kvrgavim cestama,loveći brže i jače od sebe".
Одговори
Ahahahhaha Baki ...cu sad da trazim redom kad si me blagosiljao Big Grin
Одговори
Stvarno za svaku pohvalu,
Nego evo par slika da se vidi prednji i zadnji zvucnik, pa ako odgovaraju dimenzije onda cemo videti sta cemo.
Iskreno kada sam skinuo mrezice mislio sam da su pocepani, ali nisu. Ali tako rade, gotovo nikako, kada se pojaca kao da su produvali.

[Слика: 20151031_104824.jpg] [Слика: 20151031_104834.jpg] [Слика: 20151031_105219.jpg] [Слика: 20151031_105316.jpg]
Одговори
Elipsasti su ti tvoji,ovi moji su okrugli,ne verujem da bi ti pasovalo,imas takve elipsaste od renomitranih proizvodjaca dosta.Preporucio bih ti Magnat,sredjna cena odlican kvalitet,ja ih imam i prezadovoljan.Evo slike ovih sto ja imam
[Слика: zvucnik_002.jpg]
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)