Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ablender A 170
Imam problem sa migavcima da kad dam naprimer desni normalno pokazuje,ali kad dam levi zna da prebaci na desni migavac da pobrljavi.Majstori su govorili da je kvar u instrument tabli i tako promenili 3 od pocetka godine ali mislim da je kvar u samom ablenderu ili u spulni elektronici u samom volanu.Da napomenem da auto vozi moj deda da ja nisam vlasnik i ne razumem se bas u mercedese Smile  Pa da vidim jel moze neko da mi da odgovor od cega krenuti sta prvo proveriti jer je auto sad kod mene dok se ne proda a nebi da novom vlaniku prodam a da pritom ima neke greskice
Одговори
Meni sve to lici na ablender, staviti drugi pa probati, ali 99% da je on.
Sve dok misliš da imaš situaciju pod kontrolom, ne voziš dovoljno brzo...
Одговори
Bice da je to sutra cu svakako otici do tok strucnjaka sto je promenio dve instrument table pa cu pokusati da vratim onu prvu njegovu a ove dve prodati i zahvaltiti se majstoru sto je od onih da kad vidi starijeg coveka i da se ne razume pa ajde da ga sisamo.Otici na otpad ponuditi ove dve iapravne table.A zakazao sam ja kod mog elektricara koji je rekao da je u 80 slucajeva bilo da je ablender u pitanju a ne tabla instrument i da dodjem od nedelje da namesti
Одговори
Majstor te nije zajebano, to je boljka kod W168 i definitivno 90% slučajeva je instument tabla, obavezno stavi tablu sa istim brojem ka što je tvoja....
ML Freunde NRW
Pozdrav Sasa
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)