Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uske rupe na felgama
Obzirom da ide zima, a imam set felgi koje sam kupio od kolege @Ristic, koje sam koristi na prethodnom autu, htio sam da probam da li će odgovarati na ovaj auto. Međutim susreo sam se sa jednim neobičnim problemom. Naime, šarafi koji su sad na ovim felgama ne mogu da prođu kroz rupe na ovim drugim 16" koje sam planirao za zime. Je li se neko od vas susretao sa ovim problemom. Zar su šarafi kod W204 deblji nego kod W203, jer tako ispada? Uglavnom, ne znam šta da radim. Mislio sam da odnesem felge kod tokara da mi proširi rupe za šarafe, iako je to rizičan potez i mogao bih uništiti felge.
Ko drugom jamu kopa, trecom slajdra!
Одговори
Mislim da si već sam odgovorio na pitanja, w203 ima 12mm a w204 14mm šrafove, kao prvo rizično je ptoširivati rupe a drugo možda kasnije i ako to uradiš ne odgovara felna na kočioni cilindar zbog različitog ET i slično tako da kasnije felne možeš da baciš, ja bi prvo proverio koje sve dimenzije odgovaraju, što manji ET točak je izbačen napolju a veći ide ka unutra....
ML Freunde NRW
Pozdrav Sasa
Одговори
Ma ništa, felge idu na prodaju.  Sad Provjerio sam, kod mene je ET 37, a  najmanji na W204 koji može je 38, tako da neću bezveze da uništavam felge. Moram tražiti druge.
Одговори
(10-13-2020, 05:45 AM)Merdzan Пише: Ma ništa, felge idu na prodaju.  Sad Provjerio sam, kod mene je ET 37, a  najmanji na W204 koji može je 38, tako da neću bezveze da uništavam felge. Moram tražiti druge.

Ja vozim 18 et35 8j i moze i manji
Pozadi moze tipa 30 (ispod toga ne)na 8j a da ne kaci rub, a napred je 35 na 8 jota ravna sa rubom tj felna malo strci a guma je ravna

[Слика: 3db71991629518ecd3712a4e0c367d5b.jpg]

[Слика: bf2467d66d31b057a98a064d7ff4c85c.jpg]
Pozadi izgleda ovako, stim da cu ja za sledecu sezonu ici na jos malo manji et pozadi ili cu uzeti isti et samo 9j i malo siru gumu

Sent from my iPhone using Tapatalk
Одговори
Eh eto, ja kako sam vidio na nekoj stranici za gume i felge, stoji da najmanji ET koji ide za W204 je 38. Ali svakako ne bih da bušim ove i da proširujem rupe, tako da ću ih prodati.
A što se tiče drugih, ipak ću 16", jer su mi jeftinije gume.
Одговори
(10-14-2020, 12:20 PM)Merdzan Пише: A što se tiče drugih, ipak ću 16", jer su mi jeftinije gume.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Одговори
Koja cena za felne
Одговори
Za forumaše 200e. Rekao mi je jedan momak da će u subotu doći da ih pogleda, pa ako ne odu njemu javim.Wink
Одговори
(10-14-2020, 06:47 PM)Ristic Пише: Koja cena za felne

Otišle momku koji je od mene kupio auto, tako da će opet na njemu biti. Wink
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)