Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novi početak
Posle više od 6 meseci, uspeli smo da rešimo određene probleme sa forumom i nadam se da ih ubuduće neće toliko biti.
Rešili smo da forum ponovo aktiviramo u mnogo jačoj meri nego što je ikada bio pa ćemo uskoro i reklamirati forum, da pridobijemo ponovo aktivne članove.

Izvinjavam se svima što smo morali da ugasimo forum dok se ne reše problemi, ali ih se baš nagomilalo.

Klub je registrovan, članske karte su u fazi testiranja i biće puštene u promet kroz nekoliko dana.
Promo materijal ćemo takođe dobiti.

Uskoro se javljam sa novim obaveštenjima.
Sve dok misliš da imaš situaciju pod kontrolom, ne voziš dovoljno brzo...
Одговори
Nikola, svim srcem sam se nadao da se nije odustalo od foruma. Hvala na tome. Ali sad, stvarno, pamet u glavu i čim se dogodi neki problem, daj da rešavamo odmah.
W210 E200 Kompressor, Elegance, 2001. godište
[Слика: 815454_5.png]

W169 A170, Elegance, 2007. godište
[Слика: 835535_5.png]
Одговори
Ponovo radi bioskop,
ponovo radi bioskop
Mečka je mečka

Mercedes Fahrer

Одговори
Aj neka je sa srecom novi pocetak
Одговори
Hvala

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Sve dok misliš da imaš situaciju pod kontrolom, ne voziš dovoljno brzo...
Одговори
Nek je sa srecom novi pocetak i bas sam se zabrinuo dali ce ponovo proraditi...svaka cast Nikola!
Одговори
Ajde probudite ljude pa da kao nekada davno se druzimo i caskmo. Stim da se nadam da se nece opet okupiti supci koji bi samo da ostvare materijalnu korist od ljubitelja. Ja dam bratu forumasu felne ispod svake cene trecinu od vrednosti on meni kad pitam za njegov deo zacepi ful cenu! Zato se i ugasio ovaj forum jer se gledalo kako da se zaradi a ne kako da se druzi. Ovo bi trebalo da je neprofitabilna organizacija inace je trebe ubaciti u pdv... i oglasi ako se prodaje nesto braci sa foruma onda mora biti ispod cene bar 30-40 % jeftinije nego u oglasima! E to je onda prava stvar! Poenta je da se druzimo. Poenta je da se vozimo i putujemo, poenta je da volis mercedes i da ga posedujes, da kad pitam imam problem taj ukljuci se 150 ljudi u to i problem se resi. Mozda gresim
Одговори
Danas uzmem da proverim da li radi, posle dužeg vremena i viola Big Grin svako dobro u daljem radu!
Одговори
(08-28-2020, 09:16 PM)Mileka Пише: Danas uzmem da proverim da li radi, posle dužeg vremena i viola  Big Grin svako dobro u daljem radu!

Ha, to to. Baš sad nešto gledam kucam i otvori google mi nadje HR forum. Reko ček da vidim šta je sa našim znam da je bio off poslednji put kad sam gledao kad ono Big Grin
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)